Cześć, nazywam się Karolina Nicpoń

Jestem fotografem i stylistą kulinarnym, który kocha tę pracę i poświęca całą swą uwagę, by produkty i dania klientów prezentowały się najbardziej smakowicie, jak to możliwe.

Z fotografią lubiłam się od zawsze. Jednak dopiero po założeniu kulinarnego bloga Nicpoń w Kuchni, odkryłam w sobie prawdziwą pasję.

Początkowo wykonywałam kulinarne zdjęcia tylko na potrzeby bloga. Po czasie jednak zaczęłam inwestować w sprzęt i w swoje umiejętności.

Doskonaliłam się, uczestnicząc w szkoleniach oraz warsztatach u najlepszych fotografów kulinarnych w Polosce. Fotografia kulinarna wciągnęła mnie na tyle mocno, że stała się nie tylko moim hobby, ale również sposobem na życie.

Kocham tworzyć klimatyczne zdjęcia, szczególnie te w stylu darkmood, które idealnie podkreślają głównego bohatera.

Uwielbiam dobierać elementy, faktury, kształty i kolory tak, by wywołać emocje i sprawić, że odbiorca niemalże poczuje zapach i smak fotografowanej potrawy.

Zajmuję się również fotografią reklamową produktów dla firm i sklepów. Wykorzystując doświadczenie w fotografii kulinarnej również w zdjęciach produktowych, lubię używać dodatkowych elementów stylizacji, by podkreślić fotografowany produkt.

Prywatnie jestem mamą trójki dzieci i żoną Nicponia, któremu zawdzięczam to nazwisko. 🙂 Bardzo lubię dobrą kuchnię, szczególnie włoską. Kocham gotować i tworzyć nowe dania oraz wypieki dla moich alergików.

Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio oraz do kontaktu.

Karolina Nicpoń Fotograf śląsk