O MNIE

Nazywam się Karolina Nicpoń. 

Jestem fotografem i stylistą kulinarnym. Firmę zajmującą się fotografią kulinarną prowadzę od 2019 r.

Moja przygoda z fotografią zaczęła się po założeniu kulinarnego bloga Nicpoń w Kuchni. Odkryłam w sobie wtedy prawdziwą pasję.

Początkowo wykonywałam kulinarne zdjęcia tylko na potrzeby bloga. Po czasie jednak zaczęłam inwestować w sprzęt i doskonalić swoje umiejętności pod okiem doświadczonych fotografów. 

Uczestniczyłam w szkoleniach oraz warsztatach u najlepszych fotografów kulinarnych w Polsce. Pasję do gotowania mam od zawsze, a pasję do fotografii budowałam z każdą kolejną sesją zdjęciową.

Kocham tworzyć klimatyczne zdjęcia, Opowiadać historie.

Uwielbiam dobierać elementy, faktury, kształty i kolory tak, by wywołać emocje i sprawić, że odbiorca niemalże poczuje zapach i smak fotografowanej potrawy.

Zajmuję się również fotografią reklamową produktów dla firm i sklepów. Wykorzystując doświadczenie w fotografii kulinarnej również w zdjęciach produktowych, lubię używać dodatkowych elementów stylizacji, by podkreślić fotografowany produkt.

Stale współpracuję rownież z firmami w zakresie zdjęć pakshot.

Prywatnie jestem mamą trójki dzieci i żoną Nicponia, któremu zawdzięczam to chwytliwe nazwisko. Bardzo lubię dobrą kuchnię, szczególnie włoską. Uwielbiam smakować, poznawać nowe smaki, jadać w nowych miejscach. Kocham również sama gotować i tworzyć nowe dania i receptury oraz wypieki dla moich alergików.

Poznaj bliżej moje prace.

Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio oraz do kontaktu.

Karolina Nicpoń Fotograf śląsk