Cześć, nazywam się Karolina Nicpoń

Z fotografią lubiłam się od zawsze. Jednak dopiero po założeniu kulinarnego bloga Nicpoń w Kuchni, odkryłam w sobie prawdziwą pasję do niej.

Doskonaliłam swoje umiejętności uczestnicząc w szkoleniach oraz warsztatach, by móc tworzyć piękne zdjęcia swoich dań na potrzeby bloga. Fotografia kulinarna wciągnęła mnie na tyle mocno, że stała się nie tylko moim hobby, ale również sposobem na życie.

Kocham tworzyć klimatyczne zdjęcia, szczególnie te w stylu darkmood, które idealnie podkreślają głównego bohatera, czyli danie.

Uwielbiam dobierać elementy, faktury, kształty i kolory tak, by wywołać emocje i sprawić, że odbiorca niemalże poczuje zapach i smak fotografowanej potrawy.

Od niedawna zajmuję się również fotografią reklamową produktów dla firm i sklepów. Wykorzystując doświadczenie w fotografii kulinarnej również w zdjęciach produktowych, lubię używać dodatkowych elementów stylizacji, by podkreślić fotografowany produkt.

Prywatnie jestem mamą trójki dzieci i żoną Nicponia, któremu zawdzięczam to nazwisko. 🙂 Bardzo lubię dobrą kuchnię, szczególnie włoską. Kocham gotować i tworzyć nowe dania oraz wypieki dla moich alergików.

Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio oraz do kontaktu.

Karolina Nicpoń Fotograf śląsk