FOTOGRAFIA KULINARNA

Fotografia kulinarna to dziedzina, która zawiera w sobie wiele możliwości. To nie tylko wykonanie zdjęć zastanych sytuacji czy dań, ale cały proces twórczy, składający się z wielu elementów mających wpływ na odbiór zdjęcia. Na proces ten składa się m.in. dobór narzędzi, teł, rekwizytów, odpowiedni dobór światła, jego kierunku i natężenia tak, by z potrawy wydobyć to, co najlepsze. Tak, by zdjęcie pobudzało wyobraźnię, by odbiorca oglądając fotografię, mógł niemalże poczuć zapach i smak fotografowanego dania.

 Stylizacja samego dania to również niezwykle ważny aspekt. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu składników. nawet najbrzydsza mogłoby się wydawać potrawa, może spowodować w odbiorcy ślinotok i zachęcić do skosztowania.

Ten proces, to coś magicznego. Coś co w fotografii kulinarnej niezwykle mnie fascynuje. Chętnie pomogę wydobyć to, co najlepsze z Państwa dań czy produktów.

Poniżej znajdą Państwo kilka z moich przykładowych realizacji.

Fotografię kulinarną wykonywałam m.in. dla takich firm jak:

  1. INKA
  2. DR. OETKER
  3. SEKO
  4. MLEKPOL
  5. OVERMAX HOME
  6. MR. HAMBURGER
  7. SOLPAK
  8. BRONOWSCY PIEKARNIA CUKIERNIA
  9. MADEJ & WRÓBEL
  10. PGD – Hurtownie piekarnicze

Jako stylista kulinarny pracowałam na planie zdjęciowym dla firmy BONDUELLE.

Współpracuję również z kilkoma agencjami reklamowymi i na ich zlecenia wykonuję zdjęcia na opakowania produktów dla ich klientów. 

Moje fotografie mogą Państwo nabyć poprzez agencję Stock Food.

Jeśli chcą Państwo powierzyć wykonanie zdjęć kulinarnych i stylizacji profesjonaliście, zachęcam do kontaktu.